Ładuje...

Mammutsalg - coroczna wielka wyprzedaż książek

12 lutego 2017, poniedziałek

Velcomen till Norge!

Czy jest tu ktoś kto mieszka w Norwegii i jest książkomaniakiem? Jeśli tak to dni od 12 do 24 lutego musicie wykorzystać w pełni. W poniedziałek rozpoczyna się w Norwegii akcja promująca czytelnictwo. Książki są wtedy w wyjątkowych cenach, gdyż rabaty osiągają nawet do 85%.

Książkomaniacy mają do wyboru jakieś 800 pozycji w formie drukowanej. Fani wydań na czytniki i audio mogą wybierać aż w 400 różnych tytułach. W wydarzeniu weźmie udział około 500 księgarni, zarówno internetowych jak i stacjonarnych. Co roku akcją objęta jest cała Norwegia

.

Podczas imprezy można w niektórych księgarniach poczęstować się czymś smakowitym, posłuchać ciekawej muzyki na żywo i spotkać swoich ulubionych autorów, tak jak rok temu kiedy to w galerii handlowej Paleet w Oslo, z kubkiem kawy, do księgarni wpadł na zakupy Jørn Lier Horst.

Mammutsalg stał się tradycją, gdyż odbywa się już od 1885 roku. Początkowo akcja funkcjonowała bez nazwy, jednak od 1964 roku przyjęto nazwę Mammut czyli w języku polskim po prostu Mamut.

Tegoroczny Mammutsalg trwa 12 dni. Od 12 do 24 lutego 2018 roku.

Przydałaby się nam taka akcja. Ja bym skorzystała tym bardziej jeśli obniżki sięgałyby 85%.

http://www.mammutsalg.com/mb/d/index.php