Ładuje...

neutrogena - formuła norweska

29 stycznia 2018, poniedziałek

Scandi Kosmetyki to kolejna odsłona Skandynawii na stronie. Jednak chcę być z Wami szczera i muszę napisać, że produkty kosmetyczne skandynawskiego pochodzenia najrzadziej gościły w moim domu. Powodem nie jest ich zła jakość, a kwestia moich nawyków i przyzwyczajeń. Jak już coś polubię i służy mi latami, to cieżko z mi z tego zrezygnować. A taki „swój” jeden specyfik miałam już od długiego czasu.

pRZECZYTAJ WIĘCEJ


Konkurs

18 stycznia 2018, czwartek

Ogłaszam kolejny konkurs! Jak wszyscy wiemy, Skandynawia to kolebka eko życia, dlatego dziś mam dla Was dwie „Eko Książki” Prywatne życie łąki oraz Jak zwierzę. Co zrobić aby wziąć udział w losowaniu?

pRZECZYTAJ WIĘCEJ

FIKA'NIE PO SKANDYNAWSKU

11 stycznia 2018, czwartek
Ostatnio, kiedy z samego rana wracałam do domu, był taki moment, chwila, kiedy poczułam chłód na twarzy. Nachyliłam się nad kubkiem kawy, który trzymałam w ręku...
pRZECZYTAJ WIĘCEJ

Skandynawskie 49m2

4 Grudnia 2017, poniedziałek
Mieszkanie to moja twierdza, wynajęta bo wynajęta, ale twierdza. Może źle to o mnie świadczy, jednak nie lubię kiedy kręcą się po nim ludzie.
pRZECZYTAJ WIĘCEJ

Ciepło ze Skandynawii

27 listopada 2017, poniedziałek
Jak zapewne pamiętacie - kocham jesień i zimę. Nie tylko dlatego, że mogę w końcu wyjść ciemnym popołudniem na spacer oraz delektować się mrozem...
pRZECZYTAJ WIĘCEJ


Trochę Poza Tematem

23 listopada 2017, czwartek
Ten post będzie inny niż wszystkie. Będzie o aparacie, o zainteresowaniach oraz Kasi Tusk, której oddech na plecach czuje od siedmiu lat.
pRZECZYTAJ WIĘCEJ

Koselig - czyli ważna część norweskiej kultury w moim domu.

5 listopada 2017, niedziela
Co to i dlaczego o tym piszę? Czasownik å kose seg i przymiotnik koselig trudno mi dosłownie wytłumaczyć czy przełożyć na polski, dlatego posłużę się wiedzą Zuzanny Szczepańskiej, ze Szkoły Języka Norweskiego - zoozanko.pl...
pRZECZYTAJ WIĘCEJ

Skandi kawiarnie
w Polsce

30 wrzesnia 2017, poniedziałek
Czasem, przeglądając Internety, trafiam na profile osób z różnych zakątków świata, którzy piszą o swoim życiu. Rzym, Kraków, Paryż, Londyn - w zależności od tego gdzie ktoś przebywa, żyje, po prostu jest.
pRZECZYTAJ WIĘCEJ

ONE WAY
TICKET

25 września 2017, poniedziałek
Właśnie na stół wjechały własnoręcznie zawinięte kanelbullar. W kieliszkach mocne latte na pełnotłustym mleku z kawą, z palarni Solberg & Hansen.
pRZECZYTAJ WIĘCEJ